fbpx
HOŞ GELDİNİZ

Tecrübenin eseri ESER GEMİ ve YAN SANAYİ

Firmamız ülkemizin denizcilik sektöründe 1970’li yıllardan günümüze ürünlerini gemi sahiplerine, armatörlere, tersanelere ve çeşitli kurum ve kuruluşlara sağlamaktadır.

Çok çeşitli malzemelerden oluşan ürün yelpazemizi ihalelerden, Aliağa gemi söküm merkezinden ve gemi malzemeleri üreten yerli sanayicilerden temin etmekteydik.
Gelişmekte olan ülkeler sınıfında ki ülkemizde kalkınmamız için gerekli olan ürünlerin yeniden değerlendirilmesine verdiğimiz önemden dolayı çeşitli sayıda ikinci el gemi malzemeleri alımı ve satımı ürünlerimizde önemli yer kaplamaktaydı.

Son yıllarda sertifikalı ürünlerin önem kazanmasından ve gemilerimizde kullanılan ekipmanların yurt içinde üretilmesinden veya yeterli üretimin yapılmamasından 2000 yılından günümüze ithalatlarımızla da ürün yelpazemizi genişlettik.
Müşterilerimizin talep ve isteklerini yerine getirmek, azami müşteri memnuniyeti sağlamak, talep edilen ürünleri doğru ve sorunsuz olarak uygun fiyatlarda teslim etmek, Eser Gemi Yan Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman ilke edinilmiş, kalite politikalarımızdır.

image
NEDEN ESER GEMİ?

Öne çıkan, farklarımız

1970 yılından beri kazandığımız tecrübe ve güven, sektörümüzün ileri gelenlerinde olmamızı sağladı. Bu güveni, ilk günden beri ortaya koyduğumuz belli başlı farklılıklarımızla sağladık.

Güvenilir Firma

100%

Kaliteli Ürün

93%

Uygun Maliyetler

100%
HAKKIMIZDA

1970 bu günümüze Tecrübe ve Güvenin eseri ESER GEMİ YAN SANAYİ ve TİCARET ŞİRKETİ

Eser gemi olarak özellikle Konteyner Ekipmanları ve diğer yan sanayi ürünlerinden Güverte Ekipmanları, Halat, Gemi Zincirleri ve Çapaları gibi ürünlerin Sıfır Sertifikalı ve ikinci el sertifikasız olmak üzere İthalatını ve İhracatını sağlamaktayız. Geniş stoğumuz ile Türkiye pazarında üretilmeyen veya bulunması zor olan yan sanayi ürün gruplarının teminini sağlamaktayız.

Vizyon
Anlayışımız

Kaliteli ve hedefe yönelik doğru ekipmanları tedarik etmeye devam ederek, söktördeki lider konumumuzu devam ettirmek.

Misyon
Anlayışımız

Türkiye’de olduğu gibi Dünya’da da lider firma olarak, sektörün gelişimine destek vermek.

Başlıca
Prensibimiz

İş ortaklığını yaptığımız tüm müşterilerimizin, memnuniyetini sorunsuz ve zamanında kaliteden ödün vermeden hizmet etmek.

Canlı Destek
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?